Майже 100 тренерів Чернігова з нового року можуть опинитися на вулиці (Відео)

Реорганізація, розпочата місцевими чиновниками від спорту, може призвести до непередбачуваних наслідків.

Зокрема, до втрати тренерів і занепаду дитячого спорту.

Влада поставила умову фізкультурно-спортивним товариствам, аби ті до нового року передали свої спортивні школи в комунальну власність. Інакше фінансування не буде. Проте чіткої відповіді, як саме відбуватиметься процес переходу, чиновники так і не дали, кажуть спортивні функціонери. Запитань більше, ніж відповідей.

– Якщо це наше майно, то вибачте, ми його придбали. Як його передати комусь ? Ті ж човни коштують не одну гривню, – Володимир Примак, голова обласної ради ФСТ «Колос».

–  Хто скаже, що ця реформа дасть позитивний результат ? Що вона буде на папері чи у думці? – Іван Буренко, голова профспілки працівників культури.

Спортивні функціонери запевняють, що фізкультурно-спортивні товариства довели свою ефективність. Це підтверджують результати їхніх вихованців. У товариствах не розуміють, навіщо місцеві чиновники роблять поспіхом таку реорганізацію?

– Важкі часи у нас у країні. Може краще все залишити, як є і не робити ривків з невідомим результатом, що буде далі, – Юрій Сидоренко, Заслужений тренер України.

–  Фізкультурно-спортивні товариства довели свою ефективність і дитячо-юнацькі спортшколи. А у спорті головне результат, – Ігор Григор’єв, голова обласної ради ФСТ «Спартак».

Міська влада пообіцяла вести діалог зі фізкультурно-спортивними товариствами. Очільник міста на засіданні виконкому сказав, що нічого страшного не станеться, якщо не вдасться знайти компроміс. Якщо для мера викинуті на вулицю майже 100 тренерів – це дрібниці, то для чернігівського спорту це обернеться справді катастрофічними наслідками.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register