На Чернігівщині діти заснували “тероборону” та побудували блокпост (Відео)

На Чернігівщині діти заснували “тероборону” та побудували блокпост. Хлопчики з Нової Басані прожили місяць під російською окупацією. Нині вони охороняють рідне село та уважно стежать, хто туди приїжджає.

Трійця хлопчиків побудувала блокпост, медпункт, імпровізовані казарми та навіть вирила окопи, з яких добре проглядаються головні шляхи. Чужий тут не проїде. Усім, хто їде через “блокпост”, потрібно казати паролі: “паляниця, полуниця та Укрзалізниця”.

На дорозі діти розставляють їжаків. Хлопчики власноруч зробили дерев’яних їжаків, а ще у них є металеві, проте це вже трофеї. Діти почали гратися у війну після того, як заглянули в очі справжній війні та окупації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від пацифізму – до зброї у руках і порятунку десятків життів: війна оборонця Андрія

Матір одного з “тероборонівців” розповідає, що коли їхнє село уперше бомбили рашисти, її син стояв на ґанку та співав гімн України. Після деокупації Нових Басанів хлопчик загітував друзів піти в “тероборону”.

До охорони своєї вулиці діти підійшли серйозно, вони навіть не знімають балаклави. Поруч з “блокпостом” у хлопчиків вже є польова кухня. Там вони готують собі їжу: печену картоплю, сало з хлібом, яйця.

У медпункті, який створили діти, є аптечка. Проте, кажуть хлопчики, поранених у них не було. Також “тероборонівці” мають свої сухпайки – консерви, горіхи, печиво, цукерки та навіть карти, у які вони планують грати, якщо буде нудно.

Допитливі діти обходять всі околиці та досліджують спалену російську техніку. Іноді хлопчики навіть знаходять те, що пропустили піротехніки. Коли діти бачать снаряди, вони одразу повідомляють про це у сільську раду.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Джерело: ТСН

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register