Суспільство (відео)

Нечесний звіт, або Що замовчують у КП «Шкільне» (Відео)

Вона кухар, вона касир і вона роздає їжу. В звичайному халаті та ковпаку – нового вбрання в цій їдальні не бачили.

«Його ще немає, він у дорозі. Це не так швидко це робиться», — завідувач їдальні ЗНЗ № 34 Анна Сладковська.

Хоч їхня керівниця, начальник КП «Шкільне» Антоніна Радченко запевняє: цього року витратили аж 56 тисяч 400 гривень, аби одягти своїх працівників за всіма санітарними нормами. Забезпечили й рукавичками. Та ми перевірили слова чиновниці.

Рукавички на одній із працівниць таки з’являються. Завідувачка переконує: їх дійсно вистачає. Та чи зручно й безпечно працювати в таких рукавичках. Ба, більше: працівники їдалень сміються крізь сльози на слова своєї керівниці, яка запевняє мера, що в їдальні є касир.

«Як ми можемо не мати стосунку до грошей, якщо нас три особи. Ми і булочки продаємо, і накриваємо на стіл, одні й ті ж люди», — завідувач їдальні ЗНЗ № 34 Анна Сладковська.

А не вистачає шкільним їдальням міста аж 21 працівника. Серед них 7 кухарів. Хоч цьогоріч на новостворену посаду інспектора контролю якості людину знайшли. Це вона повинна перевірити, чи в рукавичках подають їжу дітям і чи в чистому одязі працівники на кухні.

«Щодня, щогодини ведеться контроль, бо в нас підвищена категорія споживачів. Це учні. І до них особлива увага», — начальник КП «Шкільне» Антоніна Радченко

До їдальні ми прийшли саме під час сніданку. З обіцяного Антоніною Радченко вітамінізованого меню – салат із червоного буряка.

«Ми в цьому році змінили меню, додали вітамінів і соків», — начальник КП «Шкільне» Антоніна Радченко.

Ще буде яблуко, але то вже для обіду, на який ходять лише діти з групи продовженого дня. Хоч такою порцією можна наїстися, переконує кухар. Діти поспішають до столу та витирають руки вологими серветками, бо помити їх тут отаким милом бридко.

Журналіст: Наталія Тягнирядно

Оператор: Дмитро Дриганов

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Ще статті по темі

4 коментарів

  1. Антонина,закупите в школы мыло, стыдно на это смотреть

  2. проторгувала перед мером обличчям.. що вона городить.. стидно, Тоня

  3. Вопрос Антонине: скажите пожалуйста, почему мой сын не может купить печенье, пряники, вафли в школе? Всегда в школах были буфеты! 7-8 уроков, кроме завтрака хочется еще просто чай с чем-нибудь.

  4. Зачем в один репортаж смешали две школы — съёмки столовых 34 и 14, а рассказали про одну!?

Back to top button