Нечесний звіт, або Що замовчують у КП «Шкільне» (Відео)

Вона кухар, вона касир і вона роздає їжу. В звичайному халаті та ковпаку – нового вбрання в цій їдальні не бачили.

«Його ще немає, він у дорозі. Це не так швидко це робиться», – завідувач їдальні ЗНЗ № 34 Анна Сладковська.

Хоч їхня керівниця, начальник КП «Шкільне» Антоніна Радченко запевняє: цього року витратили аж 56 тисяч 400 гривень, аби одягти своїх працівників за всіма санітарними нормами. Забезпечили й рукавичками. Та ми перевірили слова чиновниці.

Рукавички на одній із працівниць таки з’являються. Завідувачка переконує: їх дійсно вистачає. Та чи зручно й безпечно працювати в таких рукавичках. Ба, більше: працівники їдалень сміються крізь сльози на слова своєї керівниці, яка запевняє мера, що в їдальні є касир.

«Як ми можемо не мати стосунку до грошей, якщо нас три особи. Ми і булочки продаємо, і накриваємо на стіл, одні й ті ж люди», – завідувач їдальні ЗНЗ № 34 Анна Сладковська.

А не вистачає шкільним їдальням міста аж 21 працівника. Серед них 7 кухарів. Хоч цьогоріч на новостворену посаду інспектора контролю якості людину знайшли. Це вона повинна перевірити, чи в рукавичках подають їжу дітям і чи в чистому одязі працівники на кухні.

«Щодня, щогодини ведеться контроль, бо в нас підвищена категорія споживачів. Це учні. І до них особлива увага», – начальник КП «Шкільне» Антоніна Радченко

До їдальні ми прийшли саме під час сніданку. З обіцяного Антоніною Радченко вітамінізованого меню – салат із червоного буряка.

«Ми в цьому році змінили меню, додали вітамінів і соків», – начальник КП «Шкільне» Антоніна Радченко.

Ще буде яблуко, але то вже для обіду, на який ходять лише діти з групи продовженого дня. Хоч такою порцією можна наїстися, переконує кухар. Діти поспішають до столу та витирають руки вологими серветками, бо помити їх тут отаким милом бридко.

Журналіст: Наталія Тягнирядно

Оператор: Дмитро Дриганов

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register