Педагогічне беззаконня: «хазяйка» школи приховала «криваві ієрогліфи» (Відео)

«Хазяйка школи» – саме так працівники чернігівського середнього навчального закладу номер 3 називають його директорку Олену Яковчук. Та щоб ця хазяйка дотримувалась закону, сьогодні довелося викликати навіть наряд поліції.

«Є хазяйка цього закладу. Я виконую її вказівки. Я нікого не пущу без вказівки директора», – Охоронець чернігівської школи № 3.

Справа в тому, що, за інформацією батьків школярів цього закладу, ЧЕline стало відомо, що невідомі обмалювали вбиральню для дівчат речовиною? схожою на кров.

«Зранку до поліції надійшло повідомлення, що в одній зі шкіл міста Чернігова речовиною червоного кольору забризкали туалет», – Наталія Човпило, прес-офіцер чернігівського міського відділу поліції.

Точно зрозуміти, що там було намальовано, не вдалося, оскільки літери, за словами очевидців, схожі на ієрогліфи, були розмиті, мали патьоки. На заваді ж журналістам, які намагалися пройти до місця вчинення хуліганських дій, стала директорка закладу.

«Ми можемо пройти – ви дозволяєте чи не дозволяєте? – Ні. Я не можу поки дозволити», – Олена Яковчук, директор чернігівської школи №3.

«Не можу нічого коментувати», – Олена Яковчук, директор чернігівської школи №3.

«Усі живі? – Так. Принаймні те, що ми з’ясували через батьків, усі живі та здорові, приступили до навчання», – Олена Яковчук, директор чернігівської школи №3.

За її вказівкою охоронець перешкоджав роботі знімальної групи.

«Ідіть вирішуйте з нею питання. – Ви хто? – Я охоронець. Я нічого не знаю. Хлопці, виходьте всі. – Можете назватись? – Мені сказали вас не пропускати. Все, ви далі не пройдете. Буде вказівка директора школи або завуча – я вас пропущу», – Охоронець чернігівської школи №3.

Роботу «небожителів» школи повернути в законне русло вдалося тільки після приїзду наряду поліції. Пані Яковчук відкрила двері своїх володінь, але зробила це вже після того, як прибиральниця нашвидкуруч витерла сліди засохлої червоної рідини зі стін туалету. Очевидно, всі аргументи та перешкоди були лише затягуванням часу, щоб приховати від публічності факт і деталі злочину.

«Якщо у вас є певне завдання зняти сюжет – узгодьте з нашим управлінням, я пущу вас будь-де. Як завжди роблю з журналістами», Олена Яковчук, директор чернігівської школи №3.

Виявляється, в Чернігові давати дозволи на зйомку в школах може тільки управління освіти, керівник якого часто вибирає отакий спосіб давати коментарі.

До речі, Олена Яковчук – депутат Деснянської районної в місті Чернігів ради. І перебуває в одній політичній команді разом із головним педагогом міста Василем Білогурою. Що ж за написи червоною рідиною так ретельно намагалась приховати Олена Яковчук, наразі не відомо. Є інформація, що «фарба» напису вже була засохла, тож, швидше за все, його було зроблено у вихідні.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register