Пінг-понг відповідальності. Що знову не поділили чернігівська мерія та митниця? (Відео)

Вирішення проблеми перенесення «Термінал-центру» перетворилося на митний пінг-понг. У мерії пообіцяли зустрітися з керівництвом Державної фіскальної служби, щоб дати доручення чернігівській митниці оголосити конкурс на пошук нової ділянки для терміналу. Минув уже тиждень, а віз і нині там. Жодної нової інформації немає. Чернігівська митниця чекає вказівки з Києва. А там поки що не квапляться з рішеннями.

– будь-які коментарі з даного питання будуть надані після отримання відповідних документів з центрального апарату ДФС України,- СВІТЛАНА СТРИЖАК, РЕЧНИЦЯ ДФС В ОБЛАСТІ

Термінал-центр не працює з лютого. Його керівництво готове перебратися в інше місце. Вже розглядає варіанти земельних ділянок. Прицінюється до цін на нову будівлю. Та чіткої відповіді на запитання, коли, де і як це відбудеться, ніхто не може дати, бідкається директор. Володимир Курило вважає, що проведення конкурсу взагалі ніде в законі не прописане. Чи відбудеться він – ще велике питання. Чиновники на все знизують плечима або ж перекладають рішення одне на одного. Від невизначеності втомилися всі.

– это не в моей компетенции. Я администратор. Это компетенция черниговской таможни. И друг на друга перекидуют и все. +  0.09-0.11 решения нет и не будет,- ВОЛОДИМИР КУРИЛО, «ДИРЕКТОР «ТЕРМІНАЛ-ЦЕНТРУ»

Вантажівки продовжують курсувати вулицею Жабинського, порушуючи правила дорожнього руху, а мешканці прилеглих будинків скаржаться на аморальну поведінку водіїв. Питання перенесення терміналу знову зависло в повітрі. Чи буде позитивне рішення, зараз не береться стверджувати ніхто.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register