Поліцейські стали на захист скандальних власників, які хочуть виселити ветерана (Відео)

Скандальна історія з квартирою по проспекту Перемоги, 42, де нині мешкає 91-річний ветеран війни Григорій Рикуш, отримала ще більш гучне продовження. Нові власники оселі, яку за загадкових обставин за місяць до смерті продала громадянська дружина ветерана, вкотре прийшли до квартири та взялися вибивати двері.

На стук збіглися мешканці під’їзду. Вони закликали родину Прокудовичів припинити безлад. Адже в сусідніх квартирах від ударів почала сипатися штукатурка. Між ними почалася сварка.

Сторони конфлікту на місце викликали кілька нарядів поліції. Та служителі порядку діяли, м’яко кажучи, дивно. Дільничний інспектор узагалі відмовився назвати своє прізвище і просто втік подалі від камер. А от патрульні поліцейські чомусь стали стіною та почали відштовхувати мешканців під’їзду. На зауваження журналістів правоохоронці не реагували, зайнявши сторону скандальних власників квартири.

Власники квартири за спинами поліції почали далі ламати двері, але вже ломом.

Врешті-решт нерви не витримали в поліцейських. Один із них попросив сторони конфлікту вийти на вулицю та поговорити. Пристрасті дещо вщухли. Ветерану війни Григорію Рикушу та його доньці викликали «швидку допомогу». А судові виконавці склали акт.

«При перевірці виконання рішення було встановлено, що боржник Григорій Рикуш не виконав рішення суду. Про це складено акт. Справа буде передана на кримінальну відповідальність», – судовий виконавець.

Донька ветерана каже, що поліція вже майже рік тому відкрила кримінальне провадження за фактом шахрайського заволодіння квартирою. Однак правоохоронці всіляко затягують справу.

«Ми намагалися вирішити все на місцевому рівні, але батько наполіг на зверненні до вищих законодавчих ешелонів. У нас отримував тільки відписки з прокуратури та поліції»,донька ветерана війни Вікторія Демченко.

І нові власники, і рідні ветерана не збираються здавати позицій. Тож скандальна історія ще матиме тривале продовження. Яким воно буде – передбачити не береться ніхто.

Журанліст Юрій Михуля

Оператор Дмитро Дриганов

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register