Президент Порошенко виступив перед чернігівськими студентами (Відео)

Чернігівський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка отримав довгоочікуваний статус «класичний». Цей подарунок чернігівському вишу сьогодні зробив Президент Петро Порошенко, який перебував у Чернігові з робочим візитом.

«Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Шевченка». Це справедливе і заслужене рішення», – відзначив Президент України Петро Порошенко.

Під час зустрічі з студентами та викладами Петро Порошенко також розповів про останні пенсійні нюанси українського законодавства.

 «Ті, хто більше працював, той має більшу отримувати пенсію. Хто мав більшу зарплатню і більше вніс до Пенсійного фонду, той має всі підстави розраховувати на те, що і в нього буде пенсія вища. Не можуть отримувати однакову пенсію ті, хто пропрацював 10 років, і ті, хто 40 років. Вони різну частину внесли до фонду. І зараз відновили справедливість і без підвищення пенсійного віку», – зауважив Президент України Петро Порошенко.

Також Петро Порошенко розповів чернігівцям про аспекти освітньої реформи та перспективи створення Верховного Суду України.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register