Прості поради, як забути нещасливе кохання (Відео)

Кохання дає людям крила, але коли воно нещасливе – ці крила опускаються і завдають одному з пари жахливих моральних страждань. Як найшвидше забути винуватця вашого розбитого серця, розказує практикуючий психолог Тетяна Глюк.

– Не всі взаємовідносини закінчуються весіллям. Часто буває, що люди усвідомлюють, що їм не однією дорогою. Хтось один це розуміє швидше – і стосунки розриваються. І часто іншій людині дуже складно забути ці стосунки.

Якщо, на її думку, в їхній парі все було добре.  Якщо така серйозна прив’язка, то можна говорити про залежність, а не кохання. І причини цього можуть бути різні: як страх і самотність, так і невдоволений егоїзм. Коли людина не розуміє, що її взяли і кинули. Тобто причини можуть бути зовсім різні, але якщо ви не припускаєте, що стосунки можуть відновитись, їх у себе в душі важливо закінчити.

Одне з головних правил – не поринати в нові стосунки. Якщо не завершені ці, то жодні нові не принесуть щастя. Тобто намагання забутися в новому коханні не є хорошим варіантом. Так, це може бути розрядка або тимчасове підняття самооцінки «Ти від мене пішла, а я, ось бачиш, молодець».

Перше, що треба зробити, це викинути речі, пов’язані з колишнім коханням. Якщо це болісний розрив, то бажано в ідеалі взяти та викинути все.

Далі – дуже важливо змінити імідж. Жінки дуже часто це роблять і це справді на користь. Стрижка, укладка інша, колір волосся. Тобто зміни в зовнішньому вигляді. Він несе змінений стан.

Важливо припинити відвідувати ті місця, які ви відвідували разом. Тобто кафе, кіно, ресторани… Намагатися цього уникати.

Далі, не залишатися самому –зустрічайтеся з друзями, частіше навідуйтесь до рідних. Важливо продовжувати спілкуватися з людьми.

Ще один момент – займіться собою, своїм саморозвитком. Тобто займіться чимось, що вам цікаво. Головне завдання в цей час – стати цікавим для самого себе. Якщо ви станете оновленим, то нове кохання обов’язково зустрінеться.

Ще важливо прибрати контакти. Не просто заблокувати, а прибрати з телефонної книги взагалі. Необов’язково намагатися повернути цю людину або страждати багато років за  цією людиною.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register