«Руїни» Градецького: репліка Атрошенка налякала чернігівців (Відео)

«До мене приїздили вінницькі інвестори, які показували передпроектні пропозиції, де вони «Градецький» руйнують. Узагалі він руйнується. Там буде збудовано три багатоповерхові будинки», – говорить чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

Така репліка мера Чернігова під час його звіту перед громадою міста спричинила справжню паніку серед жителів приватного сектору, розташованого неподалік готелю «Градецький», навпроти магазину «Лагрос». Чутки поповзли швидко і змінили першоджерело до непізнаваності.

«Кажуть, Атрошенко хоче побудувати тут концертний зал», – розповідає жителька будинку, який начебто хочуть зносити Лідія Гаврилівна.

Після такої обробки інформації на додачу до знесення «Градецького» приплели ще й приватний сектор через дорогу. Адже, за словами його жителів, згідно з Генпланом, на цьому місці вже давно планують звести багатоповерхівки.

«Ну, ось побудувались, а тепер раз – і під знесення. А що нам дадуть? Вони ж не дадуть того, що ми витратили на ці будинки», – зазначає жителька будинку, який начебто хочуть зносити Єлизавета Михайлівна.

«Ну, чула, що нас зносити будуть. Від сусідки», – говорить жителька будинку, який начебто хочуть зносити Лідія Гаврилівна.

«Я хочу якось облагородити, але дуже боюсь сюди вкладати кошти, тому що періодично – раз на рік, раз на півроку – з’являються чутки, що будуть зносити», – зауважує житель будинку, який начебто хочуть зносити Тимур.

Ця інформація постійно тримає чи то напруженні, чи то в очікуванні цілий масив. Люди говорять, що кілька років тому навіть ходили якісь люди і переписували, скільки жителів. Щоб розвіяти тривоги людей, ми звернулись до компетентних управлінь міської ради.

«Якщо подивитися на Генеральний план, ця територія – це нинішня приватна забудова, що може бути реконструйована під багатоквартирну забудову. На сьогодні інвесторів, які були б готові викупити ті будинки та побудувати там будь-що, в місті немає», – зазначає начальник управління архітектури та містобудування Чернігівської міської ради Сергій Калюжний.

А якби навіть і були, то без згоди власників неможливо навіть змінити цільове призначення цієї землі, не те що зносити будівлі. Закону ж, який дозволив би забирати приватну власність, в Україні немає.

Журналіст: Олег Дешура

Оператор: Сергій Бутько

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register