“Сильна і незалежна”, або Який вибір роблять жінки (Відео) ЧL

У чому полягає жіноче щастя? Сучасні погляди на жіночу реалізацію діаметрально протилежні. Одні вважають, що роль берегині домашнього вогнища найбільш природна та притаманна для жінок, інші запевняють, що в нинішньому темпі життя кар’єра важливіша за борщ у каструлі та чисту підлогу. Безперечно, кожна жінка вирішує для себе. Але чому тоді, вибираючи кар’єрне зростання, жінки так часто наражаються на осуд навколишніх?

Сьогодні дедалі частіше висміюється образ сильної і незалежної жінки. Наче хтось навмисно нав’язує саме таке карикатурне бачення жіночої успішності. Більше того, громада впевнена, що сильна жінка апріорі не може бути щасливою.

Проте успішні жінки Чернігова доводять протилежне.

Будинок весільної моди завжди здійснює мрії мільйонів дівчат, а чарівниця у цій казці успішна та щаслива – Юліанна Ледова”

Довідка:

Ледова Юліанна Сергіївна

Посада: Директор Будинку моди «Ricca Spossa»

Знак зодіаку: Близнюки

Сімейний стан: у серйозних стосунках

Освіта: Вища економічна

Життєве кредо: «Індивідуальність – єдиний тренд, що ніколи не вийде з моди»

-Я действительно мечтала об этом. Еще с детства, еще даже осталось сочинение маленькое, в школе мы писали, в третьем классе – кем я хочу быть. И я написала, что хочу быть директором салона. И моя мечта действительно сбылась,-  коментує Юліанна    

Привітна і позитивна директор будинку моди вже протягом 7 років віддається своїй справі на 100 відсотків – у неї немає ані нормованого робочого графіку, ані вихідних, проте вона впевнена, що кар’єрне зростання не впливає на її особисте життя:

-Личная жизнь работе абсолютно не мешает, так же как и работа личной жизни.

 І Юліанна – це не єдиний приклад успішної дівчини, яка здійснює мільйони мрій.

Чарівна жінка з активною громадською позицією, бурхливою кар’єрою і дружньою родиною.

Довідка

Тунік-Фріз Оксана Володимирівна

Посада: громадський діяч

Знак зодіаку: Риби

Сімейний стан: Заміжня

Життєве кредо: «Мистецтво – головне, що лишає про нас слід у земному житті

-Людина в різному віці ставить собі різні планки і вбачає успіх зовсім у різному. Раніше я вбачала більше реалізацію людини, у тому, щоб вона щось зробила для суспільства, для країни. Це безперечно важливо, але це не є першочерговим. Згідно з сьогоднішніми моїми розуміннями, що є успіхом, я вважаю, що я успішна ”  – розповідає Окасана Тунік-фріз.

Політична діяльність – суто чоловіча справа. Проте гендерної рівності ніхто не відміняв. Депутат Чернігівської міської ради Наталія Хольченкова – яскравий приклад жіночності в політиці”

Довідка:

Хольченкова Наталія Миколаївна

Посада: депутат ЧМР

Знак зодіаку: Діва

Сімейний стан: Заміжня

Життєве кредо: «Крізь терни – до зірок»

Моя основна діяльність – це сфера освіти, сфера культури, сфера молодіжної політики, соціальної політики, і я дійсно маю досвід у цих напрямах. Політика – це особлива сфера зі своїми правилами гри, зі своїми законами, і одній жінці неважко розгубитися. Як жінка я дійсно відчуваю підтримку чоловіків, дійсно відчуваю підтримку від наших чоловіків, фракції «Наш Край». Це всі люди досвідчені, це професіонали, з великим досвідом роботи, але перше – це чоловіки і їхню чоловічу підтримку я відчуваю постійно” – каже Наталія.

21 століття – час емансипації, і дійсно диктує свої правила, проте реалії життя сучасних жінок свідчать насамперед про те, що насправді щаслива жінка – це та, яка досягла успіху в усіх сферах!

І не слід забувати, що хоч би якою незалежною була жінка і хоч би якою «чоловічою справою» вона займалася, для неї в будь-якому разі важливо відчувати чоловічу підтримку. Інша річ, що не кожен чоловік зможе бути поруч із сильною жінкою, але це вже тема для іншого сюжету.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register