Скейтпарк у Чернігові, коронавірус і криза Облтеплокомуненерго: ранкова нарада в мерії (Відео)

Ранкова нарада в мерії розпочалась зі статистики про хворих на COVID-19. Кількість хворих зростає, проте, на щастя, людей у критичному стані мало.

«На сьогодні в Чернігові хворих на COVID-19 27 осіб. Із них троє вже одужали. Із 24 шестеро перебувають на лікуванні, у трьох із них пневмонія. Одному з пацієнтів подають кисень», – Владислав Кухар, начальник управління охорони здоров’я ЧМР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові 27 хворих із COVID-19

Далі мер акцентував на значимості власної персони. Мовляв, навіть критичні ЗМІ існують на його іміджі.

«Ви хоч колись подякуйте мені, бо хто б вас читав, якби там не було мого прізвища на початку всіх ваших заголовків, що хтось щось вкрав чи щось не так зробив», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Серед важливих заяв. «Облтеплокомуненерго» з приватного може стати комунальним. Міський голова назвав причину таких змін – неприбутковість.

«Чому мене це не цікавить із погляду бізнесу? Бо бізнес цей загалом не цікавий, а збитковий», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Із цікавинок у місті вже цього літа може запрацювати скейтпарк. Наразі на нього витратять понад три мільйони гривень. Ще приблизно сім виділять на благоустрій новоствореного  парку.

«Ми робимо проєкт наразі від «Акваріума» до фонтана – благоустрій, окремо робимо проєкт безпосередньо самого скайпарку. Скайпарк цього року буде зроблено, умовно кажучи, до середини серпня», – Ярослав Куц, начальник управління житлово-комунального господарства ЧМР.

Крім цього, на нараді обговорили труднощі з перевезеннями під час карантину та знову повернулися до відеоогляду прибраності міста.

Журналіст: Олег Дешура

Оператор: Дмитро Дриганов

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register