«Свято на фронті»: чернігівські волонтери відвезуть бійцям на передову свячені паски і крашанки (Відео)

Сіверяни вже помалу почали готуватися до Великодня: наводять лад у своїх оселях, купують продукти до святкового кошика, дехто вже навіть випікає паски. А на передовій, у зоні АТО, бійцям не до свят і не до приготувань. Хлопцям з ворожого боку в будь-яку мить можуть прилетіти смертельні «сюрпризи»: міни, гранати і навіть великокаліберні снаряди. Щоб захисники на фронті також відчули Великдень, чернігівські волонтери збираються відвезти їм святкові смаколики.

– Второго числа мы выезжаем. Чтобы привезти ребятам свяченые паски, крашанки, колбаску – если поделятся граждане. И отвезем туда. Чтоб не с магазина купленная паска, а посвященная в церквях,- волонтер, координатор «Жіночої сотні Чернігівщини» Оксана Рубан.

Волонтери вирушають у небезпечну дорогу на другий день Великодня. Їх маршрут пролягатиме через «гарячі точки» Донецької області. Волонтери «Жіночої сотні Чернігівщини» розраховують на підтримку і будуть вдячні за будь-яку допомогу.

– Мы будем в пятницу и субботу в центре находиться. Пасочки, которые принесут, мы сами посвятим. В понедельник до самого вечера будем продолжать сбор. Находимся в дворе областной администрации,- волонтер, координатор «Жіночої сотні Чернігівщини» Оксана Рубан.

Для бійців на фронті приїзд волонтерів – це завжди свято. А коли вони привозять «особливий вантаж» – то й поготів.

«Кожен з тих, хто на війні хоче, щоб до нього прийшла якась частинка з дому. Це дає надію повернутися до своїх рідних, дружин, батьків»

Якщо у вас є можливість – підтримайте волонтерську ініціативу. Адже це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто зараз захищає нашу Україну.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register