Суспільство (відео)

Терміновий наказ Згуладзе. Начальника чернігівських патрульних перевели до Кривого Рогу (Відео)

Управління патрульної поліції в Чернігові залишилося без начальника у зв’язку із наказом глави патрульної поліції України Еки Згуладзе. Документом у терміновому порядку Олександра Леонова перевели з Чернігова до Кривого Рогу, — повідомили ЧЕline.

– Олександра Вікторовича з наказом про переведення ознайомили тільки вчора, 25 квітня, а вже сьогодні вранці він попрощався з особовим складом управління, – сказав прес-офіцер патрульної поліції Чернігова Віталій Копистко. За словами В. Копистка, Олександр Леонов очолював Управління патрульної поліції Чернігова два місяці – від моменту запуску в місті нової служби 19 лютого 2016 р. Зараз ці обов’язки тимчасово виконує його заступник Ігор Лисенко. Хто стане новим очільником чернігівських патрульних – невідомо. Олександр Леонов до отримання посади керівника управління в Чернігові був командиром 10-ї роти 2-го батальйону ГУ патрульної поліції м. Києва.

Ще статті по темі

Один коментар

  1. Странно, чем не угодил? Может сами знаете кто планирует и на очердное место своего человека поставить?.. Еще не всех друзей Атршенко порадовал постом при власте

Back to top button