Суспільство (відео)

«Ти переплутав свої повноваження»: на планірці Атрошенко дорікнув підлеглому Гоголю (Відео)

Майже два роки в Чернігові працює «Муніципальна варта», однак стихійну торгівлю вона ніяк не може побороти. Напередодні ранкової розширеної наради хтось доніс міському голові, що у Чернігові надто популярні виїзні стихійні  базари.

«На цих місцях проводить ярмарки комунальне підприємство «Паркування та ринок»», — розповідає Віталій Хрустицький – начальник КП «Муніципальна варта».

Саме в комунальному підприємстві «Паркування та ринок» стихійні підприємці і беруть дозволи на виїзну торгівлю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комісія із заступників мера вивчатиме, чи потрібні Чернігову ярмарки і виїзна торгівля

«Вони збирають людей, проводять ярмарки, пишуть за це листи, з’їжджаються автолавки на певну територію, встановлюються там, їм видають талони, відбувається ярмарок, але для цього немає відведених місць, немає узгоджень із ким-небудь», — зауважує Віталій Хрустицький – начальник КП «Муніципальна варта».

«Паркування та ринок» не має права видавати талони на торгівлю. Це протизаконно, адже серед повноважень підприємства – лише давати місця для паркування авто. Колись попередники Гоголя на цій посаді до таких дій не вдавалися, Микола Гоголь цього навіть не приховує. Міського голову обурив цей факт.

«Миколо, ти, здається, переплутав свої завдання та повноваження. Твоє завдання – наводити порядок у місті, а ти наводиш безпорядок», — говорить Владислав Атрошенко – чернігівський міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міськрада за бюджетні гроші піаритиме себе в інтернет-виданні та на радіо

Владислав Атрошенко дав доручення своїм заступникам вивчити питання, чи потрібен Чернігову стихійний виїзний ринок. Також мер збирається і сам навідатися в зону несанкціонованої торгівлі – поглянути, як усе відбувається насправді.

«Це варіант такий – село і люди. Це в неділю десь у селі виїздить машина і торгівля з машини», — зазначає Владислав Атрошенко – чернігівський міський голова.

А от про відповідальність керівника КП «Паркування та ринок» Миколи Гоголя за протизаконні дії Владислав Атрошенко так нічого не сказав. Не зробив зауваження і «Муніципальній варті», яка фактично, не виконує свого обов’язку – не бореться зі стихійною торгівлею.

Журналіст: Яна Титенок

Оператор: Дмитро Дриганов

Ще статті по темі

Back to top button