«Токсична» новобудова, крематорій та утопія «електротранспорту»: виконкомівські будні (Відео)

Виконком Чернігівської міської ради розглянув низку важливих питань. Спершу традиційно управління житлово-комунального господарство оперувало мільйонами, зокрема затвердивши покупку крематорію для пункту перетримки тварин, пологового будинку та інших лікувальних закладів міста.

14 мільйонів на капітальний ремонт, реконструкцію об’єктів благоустрою.

«Придбання утилізатора – крематорію для утилізації біологічних відходів – 500 тисяч», – Ярослав Куц, керівник управління житлово-комунального господарства.

Далі «водоканалівці» повідомили про довготривале перекриття вулиці неподалік «Красного мосту» у зв’язку з ремонтом каналізаційного колектора.

«Прошу дозволити цілодобове перекриття руху автотранспорту по вулиці Міхнюка з 10 серпня по 31 жовтня», – Сергій Малявко, керівник КП «Чернігівводоканал».

Наступне – управління транспорту поділилося планами розвитку електротранспорту в місті за майже 700 мільйонів.

«Програма виступає інструментом досягнення стратегічних цілей… конкурентоспроможне та інноваційне місто», – Олександр Рижий, керівник чернігівського управління транспорту.

«Наші побажання не підкріплені грошима. Коротше кажучи. От ми хотіли б і тут, і так, і все б хотіли», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

На сьогодні утопічну програму, не підтверджену фінансово, – підтримали, очевидно, відклавши її реалізацію до найближчих місцевих виборів. Потім перейшли до справ будівельних. Мер укотре заявив, що не дасть «зелене» світло для будинків з автономним опаленням.

«Я був проти, щоб ще не збудовані будинки заводити на індивідуальне опалення. Позиція в нас не змінюються», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На виконкомі Атрошенко нагадав світу про місто Чернігів

Дискусія про «автономку» виникла на тлі надання дозволів на будівництво по вулиці Олега Кошового для компанії Юрія Тарасовця. До речі, ці забудови не затвердили через наявність поряд токсичного виробництва і відсутність інфраструктури.

«Проблема з цим виробництвом, там і виробництво фарби, і так далі, і друге – це наявність дитячих садків», – Максим Черненок, секретар Чернігівської міської ради.

Вирішили, що тепер усі житлові забудови будуть підтримувати тільки в рамках проектів детального планування окремого мікрорайону. Окремо виконкомівці погодили програму «Здоров’я чернігівців», видалення зелених насаджень і списання частини майна «Водоканалу».

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register