Центр реабілітації в «зоні конфлікту»: Мозговий назвав сенсаційну причину звільнення (Відео)

«Ми реєструємо другий проєкт, приблизно 75 мільйонів. Я приїжджаю на другий день на роботу, а моя секретар мені каже, що тут приїздили люди і почали управляти установою. І було сказано, що ніхто не має права тут керувати, крім цих людей. Я прекрасно розумію, що дії цих людей не можуть бути їхнім бажанням. Вони прості виконавці волі тих людей, які, можливо, мали зовсім інші погляди на цей центр», – Віктор Мозговий, ексдиректор КП «Центр реабілітації учасників бойових дій».

Так психолог Віктор Мозговий, ексдиректор Центру реабілітації для учасників бойових дій розповідає про причини, що змусили його написати заяву про звільнення. За його словами, до цього на його чинили бюрократичний тиск, більше того, оформили звільнення на початку весни цього року незаконно.

«Ви знаєте, якщо дивитися з погляду закону, то я взагалі залишаюся директором…» – Віктор Мозговий, ексдиректор КП «Центр реабілітації учасників бойових дій».

«Я звільнений 5 березня, тоді, коли я перебував на лікуванні в кардіологічному центрі. І якщо звільняють директора того ж дня, так, згідно із його заявою, але тут пахне заказухою. Дивлячись на те, як це було зроблено швидко, то, вважаю, це було комусь вигідно», – Віктор Мозговий, ексдиректор КП «Центр реабілітації учасників бойових дій».

Як пояснює колишній директор, жодних пояснень щодо того, що відбувалося в центрі, він не отримував.

«Спитав пана Требуха, чому відбувається управління центром за моєю спиною. Відповіді я не отримав, окрім агресивних емоцій, і так далі», – Віктор Мозговий, ексдиректор КП «Центр реабілітації учасників бойових дій».

«Знаєте, намагаються звести цей конфлікт до наявності його між мною і головою ради АТО. Та він насправді просто виконавець волі цих людей, можливо. Інструмент у їхніх руках», – Віктор Мозговий, ексдиректор КП «Центр реабілітації учасників бойових дій».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Талалаївці учасник АТО відкрив Центр реабілітації для військовослужбовців

За словами Мозгового, він мав би під кінець роботи відзвітувати перед обласною радою про свою роботу, діяльність тощо. Але всього цього не відбулося. Далі припущення ексдиректора набувають досить різкого характеру.

«Отже, комусь під егідою АТО цей центр потрібен був зовсім для інших цілей. Може, земля, може, продаж, може, будівництво», – Віктор Мозговий, ексдиректор КП «Центр реабілітації учасників бойових дій».

У самому ж центрі його працівники причиною відходу від справ старого директора називають банальні проблеми зі станом здоров’ям останнього.

«Його здоров’я не дозволяло йому в повному обсязі виконувати свої обов’язки. Він тривожився і пив пігулки», – Ірина Кузіна, заступник директора КП «Центр реабілітації учасників бойових дій».

Більше того, заявляють, що на цю посаду взагалі ніхто не претендував. Ба, навіть їм доводилось вмовляти чинного директора Андрія Требуха очолити центр.

«Ми шукали досить довго кандидатуру. Ми Андрія Требуха вмовляли досить довго. Кандидатури іншої на той момент не було.  І ще хочу сказати за Мозгового. Він пішов і залишив нас без зарплати. Право підпису на її отримання було тільки в нього. Ми не могли її отримати», – Юлія Дмитренко, психолог КП «Центр реабілітації учасників бойових дій».

«Він не керівник. Фаховий психолог, щоб свої незрозумілі справи робити», – Світлана Корольова, комірник КП «Центр реабілітації учасників бойових дій».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обласний центр реабілітації учасників АТО отримав землю і керівника

Частина працівників критикувала керівника, який раптово покинув їх у скрутну годину. Сам же Мозговий наголошує: просто так не кинув би заклад.

«Цей центр – це частинка моєї душі. Виношував я цю ідею з грудня 2014 року», – Віктор Мозговий, ексдиректор КП «Центр реабілітації учасників бойових дій».

«Я займався основною роботою, це підготовка документів», – Віктор Мозговий, ексдиректор КП «Центр реабілітації учасників бойових дій».

На сьогодні комунальний заклад «Центр реабілітації учасників бойових дій» працює в штатному режимі. Його працівники зазначають, що атмосфера в колективі покращилася.

«Здоровішої атмосфери в колективі не було, немає і не буде. Всі люди, які залишились, усі працюють», – Ірина Заровна, фахівець із соціальної роботи КП «Центр реабілітації учасників бойових дій».

Наразі до центру вже звернулося більше тисячі осіб постраждалих від війни. Працюють психологи, кілька кабінетів з фізичної реабілітації. Мають грандіозні плани розвитку – проєкт більш ніж на 40 мільйонів гривень, адже центр має стати базовим для кількох областей. Тому будемо сподіватися, що конфліктні ситуації надалі не траплятимуться в цьому соціально важливому об’єкті.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register