У Чернігові ініціюють будівництво комплексу соціального житла (Відео)

Чернігівщина безлюдніє в сенсі трудових ресурсів. Порівняно з країнами розвинутого капіталізму, наші низькі заробітні плати залишають місцевого роботодавця без якісних кадрів.

«Чому наша молодь виїжджає й одне з найгостріших питань – це саме житло. Відсутність житла та відсутність можливості купити це житло», – Антон Поляков, громадський активіст.

Саме нестабільність із житлом є одним із основних факторів трудового виїзду. Боротись із цією проблемою вирішили молоді чернігівські активісти та роботодавці.

«Наша ж програма розрахована на те, щоб збудувати комплекс із старт-житла, яке можна буде прозоро здавати в оренду молодим сім’ям», – Олена Пекуровська, громадський активіст.

Нинішні програми молодіжного кредитування абсолютно недієві, адже дають можливість отримати житло лише 2-3 «обраним» на рік. Ініційована програма передбачає будівництво 400 квартир і стане піонерською для України.

«Хочемо зробити такий комплекс в Україні. У світі такі приклади вже є, і вони успішно працюють», – Антон Поляков, громадський активіст.

Програма буде розрахована для молоді, віком від 20 до 35 років, адже саме ця група найчастіше пристає на спокусу покинути батьківщину. Також ці особи мають працювати на чернігівських установах, підприємствах, починаючи навіть із маленьких приватних фірм. Активісти запрошують небайдужих долучатись до проекту.

«Будь ласка, ми запрошуємо всіх активних чернігівців. Приєднуйтесь, будемо разом працювати в цьому проекті», – Антон Поляков, громадський активіст.

Що важливо і вирізнятиме оренду такого житла – це мінімальність плати за проживання плюс комунальні послуги, які в новій квартирі також будуть найменшими.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Дмитро Дриганов

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register