У Чернігові нагородили журналістів (Відео)

Із нагоди Дня місцевого самоврядування в Чернігові нагородили журналістів. В обласній раді урочисто відзначили авторів найкращих публікацій про децентралізацію. Такий конкурс організували вперше за методологією Ради Європи. Мета – висвітлити нову реформу.

«Конкурс відбувався в чотирьох номінаціях – онлайн-публікація, публікація в друкованих ЗМІ, радіоматеріал і відеоматеріал», – Ігор Вдовенко, голова Чернігівської обласної ради.

«Тема реформи децентралізації дуже важлива, оскільки найбільше стосується безпосередньо людей», – Олександр Назаренко, голова обласної організації Національної спілки журналістів.

«Що децентралізація на Чернігівщині рухається, що є гарні приклади… І загалом стимулювати журналістів писати про місцеве самоврядування, про реформу децентралізації», – Андрій Подорван, співорганізатор конкурсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині незабаром вітатимуть лауреатів конкурсу «Благодійник року»

 

Усього на розгляд конкурсної комісії подано 21 роботу. Оцінювали журналістів як їхні колеги, так і децентралізаційні фахівці.

«Дуже часто немолоді люди в селах не розуміють, що відбувається. І саме завдяки інтернету, газетам, радіо, телебаченню вони починають розумітись на цих процесах», – Вероніка Рибак, консультант Чернігівського регіонального відділення Асоціації міст України, член конкурсної комісії.

«Ми намагаємося показати успіхи, результати реформи. Для нас дуже важливим є таке професійне висвітлення», – Ірина Кудрик, директор Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, член конкурсної комісії.

Лауреати, переможці конкурсу зазначали: децентралізація – одна з найбільш цікавих, реально відчутних і близьких до душі тем. Адже є однією з небагатьох реформ, результати якої люди відчули безпосередньо.

«З інформприводами просто. Приїжджаю до батьків у село – і інформприводів у мене з’являється мільйон», – Наталія Іващенко, лауреат конкурсу.

«Значно приємніше описувати позитивні моменти про діяльність влади. Зараз вже ні в кого немає сумнівів у позитиві від децентралізації. Тому від журналістів подяка організаторам і владі», – Павло Солодовник, лауреат конкурсу.

Організатор конкурсу – Чернігівська обласна рада – запевнила: цьогоріч він хоч і перший, але аж ніяк не останній. І, попри поступове завершення реформи, висвітлення її результатів і нагородження за це тепер відбуватимуться щорічно.

Журналіст Олег Дешура

Оператор Олександр Федорок

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register