У Чернігові розквітла “Чеховська весна”! (Відео) ЧL

Шість років тому Молодіжний театр започаткував перший театральний фестиваль, присвячений творчості Чехова.

Відтоді в культурно-мистецькому житті Чернігова квітневі промені сонця асоціюються з іронічною драматургією Антона Павловича.

За час свого існування фестиваль став довгоочікуваною подією не тільки для глядачів, а й для самих акторів Молодіжного театру.

Олексій Биш – заслужений артист України:

-Молодіжний театр має “свого” глядача протягом багатьох років. Тож сьогодні поринути в життя чеховського “звичайнісінького чоловіка” завітало чимало шанувальників.

За третім театральним дзвінком на сцені з’явився режисер  Молодіжного театру – Геннадій Касьянов. Попри свій вагомий внесок у культурно-мистецьке життя чернігівців, він залишається сором’язливим і небагатослівним. Майстер не втомлював довгими промовами, а майже одразу запросив гостей у “чеховську весну”.  Цьогоріч фестиваль розпочався комедією “Іванов”.

Протягом найближчих кількох днів чернігівці та гості міста матимуть можливість долучитися до буденності “Дяді Вані”, надихнутися польотом “Чайки” і підбити підсумки у “Вишневому саду”.

Тож Молодіжний театр вітає чернігівців і гостей міста традиційним весняним фестивалем. А чернігівська весна по-чеховськи, як і передбачено класиком: “нікого не звинуватить і нікого не виправдає”.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register