У Чернігові волонтери збудували житло для безпритульних собак (Відео)

Допомогти ближньому – звичайна справа. Так свою зворушливу акцію називають волонтери Чернігова, які об’єдналися, аби до Різдва заселити в тепле і затишне житло частину безпритульних собак, які бігають містом, мерзнуть на зупинках і сплять на снігу. Назбиравши будматеріалів і грошей від небайдужих, вони збудували для песиків п’ять великих будок.

«Вони шукають прихистку, їм треба сховатися. Будку ставитимуть на те місце, де вони сплять. Вони гуртуються і гріються одне об одного», – зазначає Інна Лучкіна, керівник ГО «Щаслива доля».

Будували житло для собак підопічні Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних. Вони відгукнулися, бо теж, як ніхто, розуміють, наскільки важливо підтримувати друзів у скрутну хвилину. На будівельні роботи чоловіки витратили аж три тижні, бо чекали, поки хтось пожертвує грошей. Собівартість будки не така й дешева.

«Будки вийшли хороші, вони з дерева, всередині утеплені пінопластом, зроблені добротно. Шифером накриватимуть», – розповідає Микола Романов – директор ГО «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних».

Перші три будки волонтери поставлять у місцях, де чернігівці найбільше опікуються тваринами та підгодовують їх – біля Музею літаків військового ліцею, у гаражному кооперативі на Єськова, а також біля кафе «Нарцис» по проспекту Миру. Будки завантажили в машину і волонтери поїхали по сіно, аби застелити нове житло.

Влітку волонтери збираються продовжити цю акцію і ще набудувати житла для бездомних тварин, бо п’ять будок – це дуже мало для всіх безпритульних собак Чернігова. Просять лише підтримки небайдужих чернігівців.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register