Від кого в Ялівщині тікали ветеринари (Відео)

«Йодом через день. Щодня не треба».

Понад двадцять років Світлана Ковчин оглядає та лікує хвостатих і волохатих пацієнтів. У міській ветеринарній лікарні по допомогу спеціалістів шикуються черги. То вуса ламаються, то хвіст крутить, то лапи болять, то зайва вага заважає. Кожному – своє лікування. Ветеринар водночас і хірург, і ортопед, і анестезіолог.

«Люди приходять, звертаються. У нас від пташки до великої рогатої худоби. У нас немає тут, як у лікарні, ортопеда чи травматолога. У нас всі в одній особі», – розповідає ветеринар Світлана Ковчин.

В області одна тисяча сто тридцять ветеринарів лікують тварин. Традиційно у другу неділю серпня вони відзначають своє професійне свято. У День ветеринарного працівника розкривають секрет успішності своєї роботи. Кажуть, дружній колектив створює надзвичайну ауру в лікарні, а відтак і тварини тут рідко нервують. Найкращі привітання почали отримувати в переддень свята. Пацієнти частіше вітали, ніж скаржились на здоров’я.

«Одна доброта в людини, видно, що працює за професією. Ми дуже задоволені цією поліклінікою», – відзначає клієнтка Раїса Прокопенко.

«Улюбленець як член сімї. Хочеться з будь-яких моментів консультуватися. То щось не те зїв, щось на вулиці підібрав», – відмічає клієнтка Яна.

«Загалом мені подобається, як обслуговують, як до нас ставляться. Ставлення до всього», – наголошує клієнтка Тетяна Угне Вьонок.

Спортивним подарунком вирішив привітати ветеринарів області начальник об’єднаної структури – Держпродспоживслужби Сергій Чаплієв. На честь Дня ветпрацівника він відкрив спортивну олімпіаду серед ветеринарів, започаткувавши нову традицію.

«Буде проводитися змагання за два етапи. А журі незалежне. Тому підкупів не буде», – розповідає в.о. начальника Головного управління держпродспоживслужби в чернігівській області Сергій Чаплієв.

На так звану ветеринарну олімпіаду з’їхалися понад 90 учасників. Чернігівські фахівці першими в Україні започаткували цю традицію.

Журналіст: Наталія Тягнирядно

Оператор: Дмитро Дриганов

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password