Військкомати невдовзі ліквідують – обласний військовий комісар (Відео)

2017-й стане роком експериментів. Військкомати можуть ліквідувати. Замість них з’являться нові структури. Про це на брифінгу за підсумками роботи заявив військовий комісар області Олександр Криворучко. На носі – адміністративна реформа. Тому зміни не оминуть і військкомати.

– У ЗСУ вони ні солдатом, ні офіцером не служили. Проте механізму призову не відпрацьовано. За місяць будемо вже знати, – Олександр Криворучко, обласний військовий комісар.

А поки що військкомати працюють у звичному режимі. Готуються виконувати поставлені завдання. Зокрема, з набору контрактників і строковиків. Серед найбільш обговорюваних тем початку року – призов офіцерів, які закінчили військові кафедри, але не служили у війську. Наразі це питання ще не вирішено.

– Чернігівський військкомат залучається до експерименту. Назви військкомату через 1-2 місяці не буде. Створять центри комплектації та соціальної підтримки. Бо виникло багато проблемних питань, – Олександр Криворучко, обласний військовий комісар.

У військкоматі кажуть, що чоловіки охоче йдуть служити за контрактом. От тільки перебір із так званими штабістами і дефіцит бойових спеціальностей: водіїв, танкістів, стрілків та артилеристів.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register