Водій проти нової поліції. Чи вдасться чернігівцю відстояти свої права у суді? (Відео)

Водій проти нової поліції. Чи вдасться чернігівцю відстояти свої права у суді?

За кермом стало погано – це не привід порушувати правила дорожнього руху. Такий висновок зробив Артем Дегтярьов, оцінюючи дії  поліції. Під час руху на Площі Перемоги йому стало зле, він зупинився в забороненому місці, правоохоронці відреагували миттєво.

«Поставил на аварийку, сделал все по –правилам, решил перезвонить жене, узнать название лекарства, это длилось 20 секунд, подъехали полицейские, я сказал, что отъеду, все понял, но они решили составлять протокол», – розповів водій Артем Дегтярьов .

Такі дії поліції обурили водія. За його словами він чекав на розуміння від правоохоронців, а йому пригрозили штрафом.

Девушка, сотрудник полиции, предложила вызвать скорую, я сказал – давайте, на что она рассмеялась и сказала мол сами вызывайте. Скорая приехала минут через 40, зафиксировали высокое давление, гипертонический криз», – водій Артем Дегтярьов.

У поліції цю ситуацію бачать інакше. За словами прес-офіцера водій назвав іншу причину своєї зупинки в недозволеному місці, і жодних ознак поганого самопочуття не подавав.

«Підійшовши до водія, і запитавши про причини зупинки, він повідомив , що розмовляє по мобільному телефону. Місць на парковці вистачало, однак він зупинився в забороненому місці», – прес-офіцер Чернігівської поліції Віталій Копистко.

Чоловік не одразу повідомив про те, що йому погано, – сказав прес-офіцер  і якби поліцейські справді помітили ознаки погіршення самопочуття людини неодмінно б надали допомогу.

«Якщо б було видно, що людині дійсно погано, то поліція обов’язково допомогла б – тут інший випадок», – додав Віталій Копистко.

Правозахисники кажуть, у такій ситуації добре було б викликати на місце адвоката або зателефонувати на гарячу лінію Національної поліції.

А тим часом, Артем Дегтярьов переконаний у власній правоті  і збирається захищати свою позицію у суді.

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register