Як доля жінки-інваліда до глибини душі вразила депутата Коваленка (Відео)

Надія Сергіївна вже багато років мешкає в гуртожитку по вулиці Волковича, 5.

У неї хворе серце. Отримала інвалідність. Пересувається на милицях. Свою пенсію витрачає переважно на ліки.

Разом із нею в маленькій кімнаті мешкають ще троє дітей. Жінка давно мріяла зробити ремонт, але грошей катастрофічно не вистачало. Її оселя мала просто жахливий вигляд. На стінах і стелі був грибок та величезні тріщини.

– У житті стільки пережила. Думала, помру в брудній хаті, в цих обідраних шпалерах, у цій стелі, що падає на голову. Постійно хворію. 2 протези в мене. Хворе серце. Поховала двох синів і чоловіка, – Надія Дмитрієва, мешканка гуртожитку.

Депутат міської ради Володимир Коваленко активно працює на своєму окрузі. Дізнавшись  про Надію Сергіївну та умови, в яких вона мешкає, негайно вирішив діяти. Гроші з депутатського фонду пішли на ремонт кімнати та заміну вікон. Володимир Коваленко особисто контролює роботу будівельників. Доля жінки його вразила і не полишає в спокої вже тривалий час.

– Коли піднялися до квартири, я думав: так люди не живуть. Ситуація була плачевна. Квартира в грибку та кіптяві. Були проблеми з електрикою. Я вирішив, що так люди не повинні жити. Тому і зробили ремонт, – Володимир Коваленко, депутат міської ради (Наш край).

– Володимир Вікторович говорить: якщо вам ремонт зробимо? Я мало не втратила свідомості від щастя. Знайшовся чоловік, який побачив нашу біду, протягнув нам руку допомоги, відчув наш біль, – Надія Дмитрієва, мешканка гуртожитку.

Наразі в кімнаті залишилося зробити останні штрихи. До Нового року родина Надії Дмитрієвої вже повернеться до нової кімнати. Тож добрі справи робити просто.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register