Суспільство (відео)

Як зберегти здоровий стан волосся взимку: поради чернігівського перукаря (Відео)

Волога, сніг і морозяне повітря – одні з головних ворогів для волосся. Навіть власниці розкішного густого волосся в холодну пору року можуть скаржитися на тьмяність, сухість і посічені кінчики.

«В умовах зміни температури на волосся впливає насамперед вологість, яка в нашому регіоні доволі висока, і це зумовлює фізичні пошкодження.

Молекула води розширюється при замерзанні, вона так само на волоссі розширюється, замерзає і потім виходить так, що просто волосинка зсередини розривається. Від цього є і посічені кінчики, ламкість і сухість. Так само влітку – від високої температури зникає насамперед вологість»,- Ярина Кобеняк, перукар-тритментолог.

Натомість на стан волосся можуть впливати не лише зовнішні фактори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Половина шкільних кухарів Чернігівщини цьогоріч пройде кулінарне перенавчання (Відео)

«Усі процеси, що відбуваються в організмі всередині, впливають на те, як почуваються наша шкіра голови та наше волосся.

Стрес, недосипання, дефіцит вітамінів. Зазвичай у такий період, як взимку, в нас спостерігається недостача вітамінів, і волосся наше може вже не так активно рости, бо низькі температури, воно може не так якісно рости, бо організму потрібні ресурси, щоб виростити цю волосину з якісних клітин.

Це нормально, що на зиму ми змінюємо шампунь. Тому що ми взимку менше рухаємося, менш активні, менше пітніємо, то, можливо, шкірі потрібно менше виділяти себуму – шкірного сала, яке, по суті, ми очищаємо»,- Ярина Кобеняк, перукар-тритментолог.

Таким чином, щоб вберегти здоровий стан волосся взимку, треба дотримуватися певних порад.

«Нам треба захищати волосся хоч взимку, хоч влітку. Ці два періоди насправді найбільш шкідливі саме для нашого волосся, яке вже є, скажемо так, мертвою частиною, в ній немає нервових закінчень, немає кровоносних судин, тому ми її так називаємо. І маємо захищати цю частину зовні, використовувати термозахист, правильно підбирати домашній догляд, ховати волосся під капюшон, щоб знову ж таки температура повітря не впливала саме на вологість волосини»,- Ярина Кобеняк, перукар-тритментолог.

Про те, як вибрати правильний догляд і на що потрібно обов’язково звертати увагу, ми розкажемо в наших наступних сюжетах.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Журналіст Оксана Замятіна

Оператор Сергій Бутько

Ще статті по темі

Back to top button