З туристів по 100 євро: Атрошенко мріє про прибутки від турсезону (Відео) ЧL

Туристичний сезон у Чернігові, попри сумбурність організаційного процесу, відкритили.

В очікуванні пострілу 13-ї гармати на відкритті туристичного сезону зібралося чимало шанувальників яскравих видовищ. Саме дійство розпочалось трохи пізніше зазначеного в програмі часу. Першими на Гарматну алею ефектно вийшли обрані напередодні королеви туризму, а за ними і сам король зі своєю свитою.

Перші особи міста не виявляли великої зацікавленості до творчого майданчика – і то сумували, то продовжували вирішувати свої питання під час заходу. Проте трохи пожвавилися, коли замість довгоочікуваного козацького репу на Гарматній алеї почався козацький хіп-хоп.

До  урочистого слова запрошували і мера міста Владислава Атрошенка, і губернатора Валерія Куліча, і заступника губернатора Наталію Романову, і навіть екс-невістку останньої – Анну Романову, яка саме навідалася на Батьківщину. Розповідала влада як завжди про все на світі – про погоду, природу. А сам міський голова не соромився  підраховувати фінансову вигоду від приїзду туристів.

-Кожен турист це – 100 євро в сутки” – “двері Чернігова”

У туристичні вихідні функціонували вісім творчих майданчиків. Чернігівці їздили верхи, танцювали, підспівували – одним словом, розважалися. А от чи привернув цього року Чернігів увагу туристів у грошовому еквіваленті, краще за пана Атрошенка в будь-якому разі ніхто не підрахує.

-Якщо турист буде залишати 150 – 200 ми будемо тільки вдячні…

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register