За рекламну фірму «Чернігів Індормедіа» взялися правоохоронці (Відео)

Фірму, що отримала 95 площин для розміщення реклами на нових зупинках громадського транспорту, перевірятимуть правоохоронні органи. Нагадаємо, фірма була створена лише за 12 днів до засідання виконкому, на якому й ухвалили одноголосне рішення «за».

«Ця інформація, згідно з рапортом, внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Чернігівським відділом поліції відкрито кримінальне провадження, ст. 364 , ч. 1 ККУ «Зловживання владою або службовим становищем». У рамках цієї статті поліція 7 числа почала перевірку інформації», – речник ГУНП у Чернігівській області Сергій Бриль.

«У рамках провадження проводиться досудове розслідування, в ході якого буде надана оцінка діям осіб міськради. Даний факт буде перевірено в розумні строки, не більше 2 місяців від дня реєстрації», – прокурор Чернігівської місцевої прокуратури Володимир Софієнко.

Саму ж власницю рекламного бізнесу пов’язують із заступником міського голови Олександром Ломако. Точніше – з його дружиною. Жінки разом навчались в університеті. Після того, як фірмою-примарою зацікавились ЗМІ, у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань почались цікаві зміни, зокрема офіс із житлової квартири перемістився до будівлі, де розташовуються офісні приміщення, що їх пов’язують із міським головою, і телеканал, який раніше очолював Олександр Ломако. А фірмою відтепер керують уже дві людини – Ксенія Пінчук і нотаріус Родіон Тарасенко.

«У Чернігові сформувався закритий ринок зовнішньої реклами, за минулі роки компанії отримали багато дозволів – 800, де можна і де не можна ставили рекламу. Зараз зайшла інша компанія. Якщо комусь здається, що є тільки ті компанії крупні, які є на ринку, це помилкова думка, хтось інший має таке ж право на встановлення реклами. Я нічого поганого не вбачаю, що вона зареєстрована за місяць чи за два. Я не перевіряв установчі документи перед засіданням виконкому. Це не моя функція. Зареєстрована згідно із законодавством», – заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако.

Олександр Ломако обурення рекламників «зі стажем», шокованих подібною нахабною оборудкою, називає «плачем Ярославни». А те, що не було оголошено конкурсу, – нормальною практикою.

«Згідно з чинним законодавством, нормативними актами і практикою, на жоден із попередніх дозволів і цих конкурс не проводився. Було по одній заяві на кожне місце, 103 заяви. 8 – від Дозоро, 95 – від цієї компанії. Ми проаналізували, інших охочих немає, тому одноголосно всі погодили, немає заперечень. Якщо є сумніви щодо компанії і вона погано працюватиме – не встановлять, не будуть платити до бюджету – ми скасуємо ці дозволи, жодних проблем», – заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако.

Сіті-лайти на зупинках фірми встановлюватимуть за власний кошт, кожен із них коштує близько 20 тисяч гривень. Місто ж отримуватиме тільки дивіденди з цього, переконує Олександр Ломако.

Чи знайдуть правоохоронці корупційну складову у діях посадовців, покаже час. ЧЕline пильно слідкуватиме за перебігом подій.

Журналіст: Аліна Клименко

Оператор:Сергій Бутько

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register