Передвиборчі перегони в 206 окрузі – пропагандистські, – запевняє гендиректор КВУ (Відео)

На прес-конференції Олексій Кошель переконував журналістів, що насправді кампанія проходить мляво, хоч конкурентів назбиралося аж сімдесят п’ять.

Серед них багато двійників. Останні кілька Микитасів та Блаушів зареєструвалися в ЦВК в останній день. Комітет виборців реєструє не лише двійників, а й нові передвиборчі технології . Хоч, запевняє, всі вони легальні.

– Є загалом відомий факт, про що говорив і КВУ і журналісти : про порушення правил ведення агітації. Якщо проїхати по місту, то ми побачимо біл-борди та сітілайти, де немає обличчя кандидата і вихідних даних, але є практичні гасла політичної партії. Так це порушення. Але , за досвідом, ці порушення зазвичай не можливо довести і вони в судовому порядку є безперспективними, – Олексій Кошель, генеральний директор КВУ.

Не помічає комітет виборців і підкупу.  Дешеві подарунки,  що вартують менше сорока двох гривень  не враховуються. А від так, ані лампочки, ані отрута – не порушення. Навіть кримінальне провадження, щодо підкупу виборців одним із кандидатів – не потрапляє в звіт гендиректора  КВУ.

– Є типова практика, коли нардеп звертається із заявою до правоохоронних органів і це все афішує в змі та соцмережах . 99 % – це публічні звернення. Тут поки що ми почули інформацію, про кримінальне провадження, але самого тексту ми не бачили, – Олексій Кошель.

Чернігів – не найбільша арена передвиборчих гонок. У двісті шостому окрузі дві третіх – сільська місцевість. Проте, наше місто та Михайло –Коцюбинськ чомусь постійно на слуху. Мовляв, саме тут найбільше ігнорують закон про вибори.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register