Кримінал
Лікаря онкодиспансеру обікрали на робочому місці
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/1462460617-5142-u-lvovskogo-prepodavatelya-sred-bela-dnya-ukrali-barsetku-s-valyutoy-na-300-tyisyach-griven-foto-s13ru1-e1502785292951.jpg)
До Чернігівського відділу поліції 14 серпня звернувся завідувач відділення Чернігівського обласного онкодиспансеру та повідомив, що його обікрали.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
Злодій шляхом вільного доступу проник до його робочого кабінету в ЧООД, звідки викрав барсетку, в якій знаходились 1 500 гривень, 300 доларів США, банківські картки й особисті документи.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.
Поцупили і поцупили. Тут нічого не поробиш. Уважним треба бути. В мене теж вкрали з кабінета барсетку, винен сам. А на поліцію нічого покладати надії, навіть не зателефонують. Головне щоб не влетіти з шахраями, зараз почнуть телефонувати щоб винагороду через банкомат за документи перерахував. Шахраї такі вигадливі і креативні, що аж захоплює, так лапшу можуть вішать, головне не вестись.
Всім зрозуміло, що лікарі щодня носять з собою долари)))) Кабінети треба закривати