На Чернігівщині через кілька днів після щеплення померла 2-річна дитина
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/1490614960_1490593276_rd0b5bd191nok-e1531993624374.jpg)
Поліція Чернігівщини відкрила кримінальне провадження за фактом смерті дворічного хлопчика в Ічнянському районі.
Надвечір 18 липня до Ічнянських правоохоронців надійшло повідомлення, що до сільської амбулаторії з поганим самопочуттям доставлений малолітній хлопчик, який проживав в одному з сіл району. Йому була надана медична допомога, але незважаючи на всі зусилля лікаря, дитина померла.
Про цеповідомляє поліція Чернігівщини.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції. У ході проведення перевірки поліцейські з’ясували, що на тілі дитини видимих тілесних ушкоджень не виявлено. Він проживав в благополучній родині разом з батьками.
Зі слів батьків, кілька днів до цього дитині робили щеплення. Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) — карається позбавленням волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.
Триває досудове розслідування та перевіряються всі обставини смерті хлопчика.
Господи, спаси и защити от такого! Що за щеплення таке страшне? Бідні батьки…