На Чернігівщині через продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім анулювали шість ліцензій

photo

В управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області проінформували, що станом на 1 травня в області діють 4730 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Упродовж січня – квітня поточного року суб’єкти господарювання Чернігівщини отримали 1620 ліцензій, серед них 927 – на право здійснення торгівлі вроздріб алкогольними напоями і 693 – тютюновими виробами.

Про це повідомили у секторі комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області.

Проте в ГУ ДФС наголошують, що важливо не тільки придбати ліцензію, а й дотримуватися норм чинного законодавства. Так, цього року вже призупинено дію 27 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу та анульовано 274 ліцензії, у тому числі 6 – за порушення законодавства в частині продажу алкогольних і тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В одному з чернігівських барів продавали безакцизний алкоголь

Звертаємо увагу, що лише за наявності відповідної ліцензії можна провадити торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами – штрафні санкції за ці порушення становлять 200% вартості отриманої партії товару, але не менше 17 тисяч гривень.

Інформація про чинні ліцензії є у відкритому доступі, постійно оновлюється та розміщується на субсайті Територіальних органів ДФС у Чернігівській області за посиланням: http://ch.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register