Кримінал
На Чернігівській ТЕЦ знайшли фейкову бомбу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/03/66-1254470403_271-e1522331413885.jpg)
До правоохоронних органів Чернігівщини надійшло повідомлення від охоронця теплогенеруючого підприємства «Чернігівська ТЕЦ». Чоловік повідомив, що під час обходу території виявив предмет, зовні схожий на вибухонебезпечний пристрій.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині затримали терористку, яка «замінувала» цілу вулицю
Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце події, дійсно виявила підозрілий предмет. Але то був макет вибухового пристрою. При огляді вибухотехнічним відділом небезпечних вибухових пристроїв і вибухових речовин виявлено не було.
дебилы!!!! напишите , что это были учения СБУ !!!
Антитерористичний центр при Службі безпеки України провів з 26 до 29 березня у Чернігівській області контрдиверсійні тактико-спеціальні навчання.
а модераторы ДЕБИЛЫ
Як повідомила прес-група управління СБУ в Чернігівській області, до навчань також залучалися підрозділи Нацполіції, Держприкордонслужби, Збройних Сил, Нацгвардії та Держслужби з надзвичайних ситуацій…. http://www.golos.com.ua/news/72689