Прокуратура відреагувала на розслідування ЧЕline стосовно свавілля «вугільної мафії» на Чернігівщині

13950749_509639665910575_2022303330_o-e1470343629337[1]

Саме завдяки журналістському розслідуванню журналістів ЧЕline проти «вугільної мафії», яка порушувала закон при закупівлі твердого палива для закладів освіти Чернігівщини, відкрито кримінальні провадження.

Про це ЧЕline повідомили у прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Органами прокуратури області постійно вивчається законність дотримання вимог закону в цій сфері.

Так, принципово реагуючи на незаконне заволодіння бюджетними коштами, на початку серпня поточного року прокуратурою виявлено факти надання службовими особами переможця торгів фіктивних документів про наявність обладнання та матеріально-технічної бази для постачання вугілля навчальним закладам Менського та Прилуцького районів.

Місцевими прокуратурами до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про кримінальні правопорушення за ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення). Слідство триває.

Разом з тим, Бахмацькою місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом службового підроблення документів одним з товариств області, наданих для участі в торгах до відділу освіти Талалаївської райдержадміністрації (ч. 1 ст. 366 КК України).

Досудове розслідування триває.

У зв’язку із постачанням навчальним закладам Талалаївського району вугілля, якість якого не відповідає вимогам тендерної документації та з метою захисту інтересів держави в суді, місцевою прокуратурою підготовлено позов про визнання торгів недійсними.

Робота на вказаному напрямі триває.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register