Військовослужбовця з Чернігівщини засуджено до 5 років ув’язнення

98_main

28.11.2015 приблизно о 21:30 військовослужбовець однієї з військових частин, дислокованої на Чернігівщині, перебував у відпустці в м. Чернігів. У ході конфлікту, що виник у нього з випадковим перехожим, обвинувачений умисно наніс останньому одного удару ножем в ділянку грудної клітки ліворуч, чим спричинив тілесні ушкодження у вигляді проникаючого колото-різаного поранення грудної клітки, ускладненого гемотораксом.

Зазначимо, що таке тілесне ушкодження належить до категорії тяжких тілесних ушкоджень за ознакою небезпеки для життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військова прокуратура засекретила судові рішення в справі про пожежу на артскладах у Ічні

Як у ході досудового розслідування, так і під час судового розгляду обвинувачений категорично заперечував свою причетність до вчинення злочину, вини у вчиненому злочині не визнав повністю, давав неправдиві показання з метою уникнути покарання та систематично ухилявся від явки до суду. У зв’язку з вищевказаним судовий розгляд у провадженні тривав із квітня 2016 року.

Водночас у результаті роботи публічних обвинувачів військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України, вина обвинуваченого у вчиненому злочині була доведена повністю.

25.06.2018 Новозаводським районним судом м. Чернігова було прийнято до уваги переконливу доказову базу військової прокуратури Чернігівського гарнізону Центрального регіону України. Обвинуваченого суд визнав винним і призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Після цього обвинувачений подав апеляційну скаргу, сподіваючись на пом’якшення вироку.

10.12.2018 Чернігівський апеляційний суд за наслідками розгляду апеляційної скарги обвинуваченого на вирок Новозаводського районного суду м. Чернігова залишив скаргу без задоволення. Вирок суду першої інстанції для обвинуваченого, а саме – 5 років позбавлення волі за нанесення тяжких тілесних ушкоджень, – залишено без змін.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register