Чернігівську письменницю нагородили «Золотим дипломом» у Німеччині

tetiana-dziuba-osnovne-foto

Відому українську письменницю, перекладача, журналістку і науковця, доктора наук із соціальних комунікацій, професора, академіка Тетяну Дзюбу нагородили в Німеччині дуже почесною відзнакою – «Золотим дипломом» – за видатну творчу діяльність. Цією нагородою щороку відзначають знаних письменників і науковців, які мають найвищі здобутки та світове визнання, повідомляє УЛГ.

Голова журі – Генріх Дік, відомий німецький поет, прозаїк, перекладач, очільник громадської організації «Farben der Kunst» («Барви мистецтва»), яка об’єднує талановитих письменників, художників та акторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Письменниця з Чернігова претендує на Шевченківську премію

Тетяна Дзюба вже чотири рази побувала в Німеччині на міжнародних фестивалях верхньолужицької культури та поезії в Баутцені (Будишині), де щоразу ставала лауреатом. Успішно виступала вона і в Дрездені, де успішно презентувала власну цікаву творчість і свої блискучі переклади українською мовою з німецької. Відзначена також Міжнародною літературною премією імені Генріха Бьолля (класика німецької літератури, Нобелівського лауреата) та Почесними дипломами Академії діячів літератури, мистецтв і комунікацій у Німеччині.

Вірші народного поета України Тетяни Дзюби перекладені 80 мовами світу та надруковані в провідних газетах і журналах 50 держав. За кордоном у різних країнах видано наразі понад 30 її книг, тож письменниця і науковець відзначена найпрестижнішими преміями світу.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register