Дівчинка з Чернігівщини посіла перше місце на Всеукраїнському конкурсі малюнка

01102019_malynok

В Українському домі на Хрещатику 28 вересня відбулася урочиста церемонія нагородження учасників та переможців VІI Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «НАМАЛЮЙ, ПОКИ НЕ ЗНИКЛО».

Масштабне українське дитяче творче змагання всьоме поспіль проводиться за ініціативи та за фінансової підтримки Благодійного фонду Ігоря Янковського. Цьогоріч організатори Конкурсу закликали дітей висловитися на тему майбутньої екологічної катастрофи, що спричинена діяльністю людини і набуває глобальних масштабів.

За півроку, що минули зі старту конкурсу, на розгляд журі надіслали 504 роботи від 434 юних художників у віці від 5 до 17 років із 21 області України. Найактивнішими регіонами були Миколаївська, Дніпропетровська, Полтавська, Донецька, Київська, Одеська та Черкаська області.

Творчу активність виявили 106 навчальних закладів із усієї України: художні школи, студії, гімназії, комунальні навчальні заклади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові відбувся фестиваль-конкурс для талановитих багатодітних родин

Ігор Янковський вручив цінні призи та дипломи переможцям Конкурсу, яких відібрало експертне журі, що складається з професійних художників. Усього нагороди отримали 29 призерів у 6 номінаціях. У віковій категорії від 5 до 7 років фіналістами стали: Софія Бруховець (м. Кривий Ріг), Катерина Турсунова (м. Кривий Ріг), а перше місце посіла Анна Погребна (м. Ніжин, Чернігівська область) з роботою «ПТАШИНІ ПОРТРЕТИ З ЧЕРВОНОЇ КНИГИ».

Традиційно всі учасники VІI Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «НАМАЛЮЙ, ПОКИ НЕ ЗНИКЛО» отримали почесні дипломи від організаторів. Фіналістів нагородили великими художніми наборами з фарбами, пензлями і папером для подальшого розвитку їхніх здібностей в образотворчому мистецтві. Переможцям вручили сучасні гаджети — спеціальні світлові планшети для малювання.

01102019_malynok2

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register