Культура

Новинки літератури, фотовиставка та майстер-клас: відкрито «Бібліотеку під зеленими вітрилами» (Фото)

Продовжуючи традицію попередніх років, чернігівська бібліотека ім. В.Г. Короленка вчора відкрила літній читальний зал «Бібліотека під зеленими вітрилами».

Про це ЧЕline повідомила головний бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук Вікторія Примак.

Тепер у жителів і гостей міста є можливість ознайомитися з послугами бібліотеки, переглянути цікаві газети та журнали, новинки літератури з декоративно-прикладного мистецтва, музики, журналістики із фондів книгозбірні, а також записатися до бібліотеки, навіть не заходячи до її будівлі.

Першими гостями літнього читального залу стали майбутні користувачі бібліотеки – вихованці старшої групи ДНЗ № 21, які завітали зі своїми вихователями на майстер-клас з ориґамі.

Діти із захопленням і радістю спостерігали за чарівними рухами майстрині Марини Оксьоменко. Вдячні маленькі глядачі отримали солодощі та готові вироби – «вітрячки».

Перехожих зацікавила виставка світлин щорічного обласного фотоконкурсу «Життя як книга». Адже на виставці представлено 40 різнопланових, різножанрових робіт 10 фотохудожників у таких жанрах фотографії, як пейзаж, портрет, натюрморт, «людина в кадрі».

Літній читальний зал працюватиме щопонеділка і щовівторка з 11.00 до 17.00 упродовж літа, стане центром тяжіння для жителів і гостей міста різного віку та інтересів, а також майданчиком для спілкування та спільного інтелектуального відпочинку.

 

Ще статті по темі

Back to top button