Ніжинка поділилася враженнями після шоу «Х-Фактор»

ert-768x1024

Мріяти можуть усі, а от здійснювати мрії – лише сильні та цілеспрямовані люди. Такою є ніжинка Анастасія Синякова, учасниця українського шоу «Х-Фактор – 9». Цього жовтня всі обласні ЗМІ «майоріли» заголовками «Ніжинка вразила суддів «Х-Фактора». Виконувала Анастасія пісню «О любви я не успела тебе сказать». Душевне виконання зачепило душі суддів проекту і вони дали Насті шанс проявити свої вокальні здібності. Минуло більше місяця – і журналісти сайту «Нежатин» вирішили поспілкуватись із талановитою ніжинкою, аби дізнатись, як змінилось її життя.

Коли ви вперше пов’язали своє життя з музикою?

Співати я почала ще зі шкільних років. Хоча музика подобалась мені з раннього дитинства: всі мультики, фільми, концерти я дивилась, підспівуючи мелодійним пісням. У школі змогла відкрити в собі талант співати і зрозуміла, що вже просто ані дня не можу без того, аби не заспівати. Виступала на міських заходах, мені подобалось виступати перед публікою, коли люди аплодують і заряджаються твоєю енергетикою. В 15 років пішла працювати співачкою в одне з ніжинських кафе. Та це вже було з метою заробити, адже моя мама виховувала мене без батька, я розуміла, як це важко. Це була моя перша робота, та я мусила її кинути, і змусила мене це зробити неадекватна поведінка деяких відвідувачів, чого я не могла терпіти.eyrr-768x1024

Чому почали співати в електричках?

Це вже була моя друга робота. Ви ж розумієте, кожен має заробляти тим, що йому найкраще вдається. Немає різниці, де тебе слухають люди: в електричці чи на великій сцені. Усі люблять музику. А я люблю людей і мені подобається наповнювати їхні життя душевною лірикою.

Як наважились піти на «Х-Фактор»?

Звісно, завжди хочеться йти вперед і досягати більшого. Такою сходинкою вверх стала для мене участь у проекті «Х-Фактор-9». Звісно, хвилювалась, але мені було просто з думкою, що я перед журі буду такою, як я є – справжньою. Можливо, люди люблять шоу, але для мене важливо, аби глядачі вірили моєму виконанню і воно чіпляло серця. Для мене музика – це все, в ній я висловлюю радість, біль, щастя, печаль. Кожна людина в чомусь себе проявляє. А я переживаю всі пісні, які співаю.

Чого обрали для виконання пісню «О любви я не успела тебе сказать»?

Її зміст перегукується з пережитими мною почуттями. Я з тих людей, які ніколи не перестають вірити і чекати кращого. Пісня про любов, і хоча в моїй душі зараз біль, гадаю, це почуття прийде в моє життя і вилікує.

Як судді відреагували на ваш символічний подарунок – ніжинські огірки?

Я дуже люблю своє рідне місто Ніжин. А цей подарунок у вигляді баночки з ніжинськими огірками дасть можливість суддям зрозуміти, який же він, Ніжин, на смак. Для мене було великим здивуванням, коли Данилко сказав, що ніколи не бачив огірків у томаті. Приємно, коли ти для людей відкриваєш щось нове.ccccc-768x576

Розкажіть про вашу участь у проекті.

Коли після відбору ми приїхали до табору, було дуже важко. Нас було 250 осіб. Повезли нас не селити, а одразу на іспит. Нам ставили завдання – і ми їх виконували. Тоді я не спала три доби. Згодом я увійшла до 50 кращих, а далі… Сталось, як сталось. Чому не пройшла далі, не можу сказати. Мені здається, коли у співака є вже кліпи, шанувальники, він не повинен іти на це шоу, якщо воно є народним. Це шоу має бути для тих, у кого нині немає нічого і хто хоче реалізувати себе, докладаючи до цього всіх зусиль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівський театр тіней VERBA пройшов у півфінал іноземного талант-шоу

Що вам найбільше запам’яталось з участі в «Х-Факторі»?

Коли нас поділили на двійки для завдання, я побувала в парі з Дядею Жорою. Тоді я пережила дуже прикольний день: ми жартували, сміялись – то було стільки позитиву, шкода, це не потрапило в ефір.

viber-image-768x1024Чи підтримують вас у цьому занятті рідні люди?

У тому, що я співаю, мене підтримує мама Люда та донечка Лєра. Зараз вона дуже любить Олега Винника, адже ще за участі в проекті її він поцьомав тричі, гладив по носику, і їй це так запам’яталось.

Що вас зараз надихає співати?

Надихає співати душа. Якийсь біль, переживання, емоції. Не можу цього тримати в собі і співаю. Думаю, що ніколи цього не кину, адже в цьому вся я.rrrr-768x1024

Чи плануєте брати участь ще в якихось пісенних проектах?

Наступного року знову поїду брати участь в «Х-Факторі». І буду намагатись пройти далі, допоки не доб’юсь свого – стати відомою співачкою. Як кажуть: «Стукайте – і вам відчинять». Тож буду «стукати»…

Джерело: Нежатин

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register