Ніжинка здобула премію Антуана де Сент-Екзюпері

9PH77kPv2dVzoLU9M9oQ

Відомі українські письменники стали лауреатами Міжнародної літературної премії імені Антуана де Сент-Екзюпері (Франція-Німеччина) – за визначну творчу діяльність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куликівцю Ігорю Євдокименку присвоєно почесне звання “Заслужений артист України”

За поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України, яка об’єднує письменників, перекладачів і науковців із 55 країн (президент – Сергій Дзюба), нагороди 2020 року отримали троє українців: поет, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Василь Голобородько, поетеса та прозаїк Антонія Цвід (м. Київ), прозаїк і перекладач, письменник, журналіст, науковець Тетяна Сидоренко (м. Ніжин).

Ніжин Сіti поцікавився у Тетяни Сидоренко, де її застала ця звістка та що для неї означає нагорода.

«Новина застала просто у Фейсбуці. Я ще не оговталася від радісного шоку. Ця нагорода – велика радість для моєї сім’ї та моїх друзів. Для мене – це ще й визнання моєї творчості як такої, яка може бути належно оцінена. Я є членом Міжнародної мистецької Академії. Саме від Академії було подання моєї кандидатури серед інших письменників з України: Василя Голобородька та Антонії Цвід», – поділилася враженнями Тетяна Сидоренко.

Фундатори почесної нагороди: Асоціація діячів літератури, мистецтв і культури «Глорія» (Німеччина) та її представництво у Франції «Глорія – Ліон», і Міжнародна Академія «ЛІК» (під керівництвом Олени Ананьєвої, письменниці, журналістки й мистецтвознавця).

Джерело: nizhyn.city

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register