Перша кобза Чернігівщини — дітям і захисникам Луганщини (Фото)

  • Перша кобза Чернігівщини — дітям і захисникам Луганщини (Фото)
  • Перша кобза Чернігівщини — дітям і захисникам Луганщини (Фото)
  • Перша кобза Чернігівщини — дітям і захисникам Луганщини (Фото)
  • Перша кобза Чернігівщини — дітям і захисникам Луганщини (Фото)
  • Перша кобза Чернігівщини — дітям і захисникам Луганщини (Фото)

Народний артист України, соліст Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Василь Нечепа заспівав для дітлахів, які проживають у прифронтових районах Луганщини, а також для вояків на передовій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кобзар Василь Нечепа взяв участь у фестивалі «Дунайська Січ» в Ізмаїлі

Із 31 січня по 4 лютого 2019 року чернігівський кобзар провів концертний тур у рамках проекту «Перша Кобза Чернігівщини – дітям і захисникам Луганщини!», ініційований командуванням Сухопутних військ Збройних сил України спільно з громадськими активістами та керівництвом Семенівської та Талалаївської районних рад Чернігівської області. Мета проекту — моральна підтримка дітей із прифронтових районів та військовослужбовців, які виконують завдання з відсічі збройної агресії Російської Федерації в ОРДЛО.

У рамках мистецького туру Василь Нечепа провів майстер-класи для учнів дитячої музичної школи у Лисичанську, Новодружеської дитячої школи мистецтв, студентів Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв ім. С.Прокоф’єва, якому делегація Чернігівщини зробила безцінний подарунок – справжню чернігівську бандуру для класу бандури. Також кобзар дав концерти для військовослужбовців оперативно-тактичного угрупування «Північ», лікарів та пацієнтів військового госпіталю в місті Сєвєродонецьк, для мешканців сіл Трьохізбенка і Кримьке, жителів маленького шахтарського містечка Привілля. Всюди народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Василь Нечепа збирав повні глядацькі зали. Звучали старовинні автентичні українські інструменти – ліра й кобза. Лунали думи й пісні.

Своєрідною кульмінацією військово-цивільної просвітницької місії Василя Нечепи став виступ для бійців 10 Гірсько-Штурмової бригади «Едельвейс» – просто на передовій.

Як зазначив начальник групи цивільно-військового співробітництва командування Сухопутних військ Збройних сил України полковник Руслан Мирошниченко, це було вперше, коли народний артист України виступав перед бійцями в окопах. «Низькій уклін Вам, дорогий наш Кобзарю, за справжність, мужність і віру в нас й Україну! Дякуємо Вам за підтримку наших захисників!», – додав полковник Мирошниченко.

За повідомленнями групи цивільно-військового співробітництва

командування Сухопутних військ ЗСУ

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register