Подорож до країни мрій: у драмтеатрі показали виставу для малечі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/IMG_0302-scaled-e1662294708633-780x470.jpg)
Першої вересневої суботи Чернігівський драмтеатр імені Т.Г.Шевченка запросив маленьких мешканців Чернігова здійснити подорож до країни мрій.
Тут мається на увазі не лише показ вистави, яка має саме таку назву – «Подорож до країни Мрій, або Велосипед з червоними колесами», а можливість у нинішні неспокійні часи прийти до театру, про що декілька місяців тому навіть мріяти було не можна. А для тих, хто мріяв про такі прості і бажані ознаки мирного життя, як прогулятися тихими вулицями міста, перепочити на лавочці у затишному сквері, сходити у театр, мрії почали збуватися. І як чудово, що одна з них щодо відвідування театру вже здійснюється. Особливо це важливо для нашої малечі, яка попри всі складності воєнного часу, який переживає Україна, має отримувати все необхідне для всебічного розвитку особистості – і книжки, і спортивні майданчики, і радість зустрічі з казковими героями на сцені театру.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мандрівна бібліотека – чернігівським воїнам
Отже, 3 вересня на сцені Чернігівського облмуздрамтеатру імені Т.Г.Шевченка відбувся показ вистави для дітей «Подорож до країни Мрій, або Велосипед з червоними колесами», поставленої режисеркою Анастасією Кузик за твором австралійської письменниці Рут Парк. Дітлахи з цікавістю занурилися у пригоди наївного добродушного Вомбата, винахідливої Пані Миші та Кота-бродяги, які, долаючи усі перешкоди, дісталися до здійснення своєї мрії.
Захоплені глядачі дружними оплесками дякували злагодженому акторському ансамблю за натхненну гру та подарований гарний настрій.
Тож слідкуйте за анонсами на сайті театру і в інтернет-мережах щодо показу наступних вистав та приходьте до театральної зали разом з дітьми, рідними й друзями.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Раїса Міненко,
керівник літературно-драматургічної частини театру