Культура

У бібліотеці Короленка відбувся перегляд музично-поетичної моновистави (Фото)

Геніальна поетеса Ліна Костенко стала для сучасної України своєрідним символом незламності й нескореності, «сумлінням нації» і творцем морального закону для кожного українця.

Тому напередодні Дня Конституції України 26 червня в Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбувся перегляд музично-поетичної моновистави «Українське альфреско» за поезією Ліни Костенко у виконанні провідної артистки та однієї з фундаторів Чернігівського обласного Молодіжного театру Юлії Матросової в рамках проекту «Театр у бібліотеці».

Особливу атмосферу покладених на музику віршів, тендітно й ніжно виконаних Юлією Матросовою, доповнював гітарний супровід нового актору театру Дмитра Грищенка.

Прозові уривки, втілені з неймовірною професійністю та артистизмом, захоплювали, затягували й переносили в атмосферу українського села, нагадували про події далекого, але не забутого минулого. Поезія, яка розповідала про маленькі радості й трагедії українського народу, проходила крізь душу, підсилюючись емоційним та чуттєвим виконанням Юлії Матросової.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівський журналіст написав пісню

Працівники відділу документів із гуманітарних наук підготували змістовну книжкову виставку, присвячену Основному Закону України – «Конституція UA: від гетьмана до президента» та цікаву викладку літератури «Ліна Костенко – перлина сучасної української літератури». На виставі були присутні зовсім юні починаючі акторки шкільної театральної студії ЗОШ №28 разом із керівницею та вчителькою української мови Ольгою Петренко, котрі залюбки ознайомилися з книжковими виставками та переглянули виставу талановитої акторки Молодіжного театру.

Ще статті по темі

Back to top button