У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко» (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/06/DSC_0086-e1623746551569.jpg)
Із 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко». Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду та спільнокоштової платформи «Big Idea» і є єдиною на Чернігівщині дитячою літературною школою, де викладають відомі письменники та митці.
Відкрила літературну школу та привітала учасників координатор проєкту – директор Чернігівської міської ЦБС Людмила Зіневич.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Італійці про Чернігів у кількох вимірах: «Під знаком Симаргла» обирали найкреативніші твори про місто (Відео)
Під час знайомства діти розповіли про себе та свої уподобання, а також про те, що надихає їх на творчість.
Першого дня своїми знаннями з юними талантами ділився письменник і видавець Сергій Пантюк. Говорили про поетичну творчість, а також вчилися складати хоку. Молоді письменники вразили глибиною та оригінальністю філософських образів.
Протягом тижня у програмі школи передбачені лекції, практичні заняття, майстер-класи з літературної майстерності, екскурсії, творчі зустрічі з відомими письменниками.
Твори учасників увійдуть до колективної збірки, що буде видана за підсумками роботи школи.
Олена Терещенко, Чернігівська міська ЦБС
Фото – Олена Куннова, Ігор Святогоров
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv