Культура
У селі на Чернігівщині з концертом виступить «Лісапетний батальйон»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/1542382578_0-e1632148999939.jpg)
День села в Новій Басані цьогоріч пройде як ніколи феєрично. На свято, яке відбудеться цієї суботи, 25 вересня, завітають зірки української естради – легендарний «Лісапетний батальйон».
Такий подарунок для жителів та гостей Новобасанської громади зробив народний депутат України Борис Приходько.
Місце проведення: стадіон.
Початок о 14.00.
А минулої суботи Прилуки з розмахом відсвяткували День міста. Для прилучан народний депутат Борис Приходько у якості подарунку привіз популярних українських зірок Дмитра Коляденка та Ірину Білик.