На Чернігівщині скоро запрацює перша промислова сонячна електростанція

1500745170_1476014099_1-620x420

У селі Малинівка Чернігівського району монтується перша на Чернігівщині промислова сонячна електростанція загальною потужністю 1,2 МВт. Про це повідомляє «Укрінформ».

«Сонячну електростанцію ми будуємо у дві черги. Першу, потужністю 600 кВТ, плануємо ввести в дію до травня поточного року, другу такої ж потужності – трохи пізніше», – сказав підприємець Ігор Ніколаєнко.

Підприємець розповів, що під будівництво СЕС орендував у Малинівці 2 га землі. Обніс її парканом і ще торік розпочав роботи з монтажу панелей китайського виробництва. Всього для отримання 1,2 МВт електроенергії їх знадобиться близько 5 тисяч штук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чорнобиль знов вироблятиме електроенергію

Вироблена електроенергія продаватиметься за «зеленим» тарифом державі. Для обслуговування СЕС достатньо буде 4 працівників.

У 2018 році в Чернігівській області суттєво зросли темпи переходу приватних господарств на виробництво «сонячної» електроенергії та продажу її за «зеленим» тарифом. Станом на 1.08.2018 р. в приватному секторі налічувалось 68 сонячних електростанцій. Промислових СЕС досі не було.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register