Фейсбучна тема дня
Фейсбучна тема дня: крадіжка з магазину в центрі міста
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/temadnya2-1-e1505487056386-3-e1546776038415.jpg)
Сьогодні чернігівцям було про що поспілкуватися у соцмережі. У центрі міста невідомі обікрали магазин мобільного зв’язку.
Користувачі пишуть про різне: бездіяльність поліції, камери відеоспостереження, версії щодо крадіїв.
А також нарікають на роботу магазину, який обікрали.
Народ теперь что бы подтянуть живот, накачать пресс, убрать бока и сделать тело красивым не нужно сидеть на диетах и заниматься в спортзале! Недавно опробовал уникальный пояс миостимулятор с помощью которого я убрал пузо и накачал пресс, руки и спину всего за две недели не выходя из дома (просто надел и включил). На днях купил пояс девушке, и вышло в 2 раза дешевле чем я брал, советую купить пока такая акция! А вычитал о нем у этого чувака —- http://gg.gg/moipres