У Чернігові у приватному секторі невідома істота наробила лиха (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/31577841_1955102794563164_4325769074870059008_n.jpg)
Цієї ночі, з 29 на 30 квітня, у Чернігові у мікрорайоні Астра невідома істота вдерлася до господарської будівлі у приватному секторі і винищила 20 курчат.
Господиня обійстя, куди вдерлася істота, впевнена, що то була чупакабра: на городі залишилося багато слідів, також у курнику знайшли жмут шерсті, м’якої на дотик, не схожої на собачу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чупакабра повертається? У селянському господарстві щось повбивало кролів
Тварина подряпала двері, повигризала шматки стіни у сараї, зламала шифер та обідрала клітки, намагаючись дістатися до великих курей, та, вочевидь, їй не стало сил. Проте, додає жінка, у курятнику перевернуті мішки з тирсою, які стояли між клітками, і щоб їх витягнути, сили треба багато.
У всіх вбитих курчат проколи на спині і навколо нема слідів крові.
Жінка зазначає, що з тиждень тому невідома тварина винищила всіх кролів по сусідству.
Чума кабра
Треба засаду на цю тварюку влаштувати,з рушницями.Ї знищити накінець її.Скільки можна це терпіти??