Покарання за справедливість: на Куликівщині хочуть звільнити ветеринара, який протистоїть корупції

rezerv[1]

Чиновники не пробачили ветеринару Ніні Миколаївні Белогурі її чесності. Жінка тривалий час веде боротьбу зі своїм керівництвом. Виконуючи постанову Кабміну, ветеринар села Горбове проводить безкоштовну вакцинацію домашньої худоби, натомість керівництво управління ветмедицини Куликівського району та місцевої ветлікарні наполягає, аби жінка брала за ці послуги з людей гроші.

Ніна Белогура переконана, що її намагаються вплутати в корупційну схему, а потім зробити винною. Жінка неодноразово в суді оскаржувала догани, які їй виносило керівництво.

Зараз місцеві чиновники намагаються звільнити незговірливу працівницю. Коментувати причини звільнення начальник управління ветмедицини Куликівського району Анатолій Губський не забажав: «Я не хочу нічого коментувати. Ви що, прокуратура, щоб я вам розказував? Вона заробила на звільнення. Є у нас підстави. Ми все розкажемо в суді, а вам нічого я не скажу»

Про своє звільнення мало що знає і сама працівниця. Ніна Белогура каже, що після лікарняного керівництво знову почало її змушувати брати за проведення щеплень гроші. Жінка відмовилася, всі процедури провела безкоштовно.

«Я заламала ребро, і до 15 липня перебувала на лікарняному. Щойно я вийшла на роботу, Губський сказав, що я повинна з людей за взяття крові в худоби брати кошти. Я йому продемонструвала постанову Кабміну і роз`яснення очільника обласного управління ветеринарної медицини Віктора Кульбака про те, що всі планові протиепізоотичні заходи проводяться за рахунок коштів держбюджету. Наше місцеве керівництво усно змушує брати гроші з людей, хоча документально це ніяк не аргументують. Я вийшла з лікарняного, взяла 78 проб крові безкоштовно. За це вони хочуть мене вигнати за статтею», – Ніна Белогура.

Ніна Белогура в очі не бачила наказу про звільнення, каже, що й досі не знає обґрунтування.  Раніше мешканець села Горбове  відсудив у ветлікарні гроші за те, що йому довелося платити за безкоштовні послуги ветмедицини.

Керівництво винною намагалося зробити ветеринара, та жінка виграла суд. Чи вдасться тепер Ніні Белогурі довести свою правоту у боротьбі з незрозумілими схемами чиновників, покаже час.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register