Дезінформація від «Полиции Украины»!

im578x383-fake_radiosvoboda

*Актуально

У мережі Інтернет недолугі виконавці розповсюджують неправдиву інформацію про начебто зафіксований факт підкупу виборців в одному з офісів чернігівського осередку політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Фейк, який викладають у Фейсбук-спільнот із гучною назвою «Полиция Украины», підписують: «У Чернігові накрили офіс, у якому купували голоси…» На відео, що супроводжує текст, показують поліцейських, блокноти з символікою партії, списки з прізвищами та цифрами, коробку з грошима. При цьому інтернет-зловмисники грубо «прокололися», оскільки на коробці чітко видно напис «Черкаси».

C40922A2-BAC0-44A2-A87A-E5E7AC318852-180x320

До того ж, спільнота зареєстрована та адмініструється з міста Кропивницький. Цікаво, що це відео було зняте в Черкасах ще до першого туру виборів і розміщене в черкаських ЗМІ. Згодом з’явилося спростування таких черкаських подій. Перевірка інформації з різних боків підтверджує – в матеріалах ішлося саме про Черкаси. У зв’язку з чим виникає запитання: з якою метою поширюють дезінформацію? Хто в такий брудний спосіб бореться з політичними опонентами? Чи хтось робить собі кар’єру, ганьбою заробляє зірочки на погони? Поки що ці запитання залишаються без відповідей.

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register