Дезінформація від «Полиции Украины»!

im578x383-fake_radiosvoboda

*Актуально

У мережі Інтернет недолугі виконавці розповсюджують неправдиву інформацію про начебто зафіксований факт підкупу виборців в одному з офісів чернігівського осередку політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Фейк, який викладають у Фейсбук-спільнот із гучною назвою «Полиция Украины», підписують: «У Чернігові накрили офіс, у якому купували голоси…» На відео, що супроводжує текст, показують поліцейських, блокноти з символікою партії, списки з прізвищами та цифрами, коробку з грошима. При цьому інтернет-зловмисники грубо «прокололися», оскільки на коробці чітко видно напис «Черкаси».

C40922A2-BAC0-44A2-A87A-E5E7AC318852-180x320

До того ж, спільнота зареєстрована та адмініструється з міста Кропивницький. Цікаво, що це відео було зняте в Черкасах ще до першого туру виборів і розміщене в черкаських ЗМІ. Згодом з’явилося спростування таких черкаських подій. Перевірка інформації з різних боків підтверджує – в матеріалах ішлося саме про Черкаси. У зв’язку з чим виникає запитання: з якою метою поширюють дезінформацію? Хто в такий брудний спосіб бореться з політичними опонентами? Чи хтось робить собі кар’єру, ганьбою заробляє зірочки на погони? Поки що ці запитання залишаються без відповідей.

Немає коментарів

Leave a Comment

Увійти за допомогою: 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register