Ляшко погрожував прокурору Черінгівщини, захищаючи радикальних корупціонерів

1460721392-6666-oleg-lyashko-radikalnaya-partiya

Лідер радикалів Олег Ляшко влаштував телефонні розбірки з чернігівським прокурором Віктором Носенком через затриманих вчора, 14 липня, своїх менських підопічних.

У своєму стилі, не добираючи відповідних слів, Ляшко висловив своє обурення діями правоохоронців.

Вочевидь, йому було замало виступів з трибуни Верховної Ради та Красної площі Чернігова.

Телефонна розмова пройшла в одному з кафе. Для цього радикалу знадобилося одразу два телефони – один, щоб говорити, а другий, щоб дивитися на фотографію співрозмовника. Відео у своєму Фейсбуці виклав Андрій Лозовий.

– Я дивлюся на вашу пику таку чесну. Я її зараз народу на площі покажу. Одразу видно, який ви борець з корупцією… Коли зміниться влада, послухай мене, морда, знаєш, де будеш сидіти за фальсифікації?! Схуднеш втричі. Ти на себе в дзеркало давно дивився, свиня ти! – обурився Ляшко.

Нагадаємо, вчора працівники СБУ спільно з прокуратурою Чернігівщни затримали менського голову  Геннадія Примакова та депутата Менської райради Валерій Гайдукевича, відомого у бізнес-колах району «Пончика».

За даними правоохоронців, під час чергової сесії міськради мер допоміг розгляду та затвердженню питання оренди землі, за що отримав тисячу доларів. Депутати також вирішили скликати позачергову сесію для остаточного розгляду виділення землі в оренду.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register